تبلیغات

عکس های رضا پرستش ، بدل ایرانی لیونل مسی

دسته بندی : گالری عکس

عکس های رضا پرستش ، بدل ایرانی لیونل مسی

رضا پرستش , بدل لیونل مسی

پیکی » در این پست عکس های منتشر شده در صفحات اجتماعی رضا پرستش ، بدل ایرانی لیونل مسی را گردآوری می کنیم ، در ادامه این تصاویر را مشاهده نمایید.

تا به حال کسی به شما گفته‌است که چقدر شبیه یک چهره مشهور و معروف هستید؟ آن‌قدر که ممکن است شما را با آن چهره معروف حتی اشتباه بگیرند؟ حالا که متوجه این حد از شباهت شده‌اید واکنش شما چیست و می‌خواهید چه کار کنید؟

«رضا پرستش» در تمام جوانی و نوجوانی‌اش با یک جمله مواجه بود:« تو چقدر شبیه مسی هستی» آن‌قدر که دوستان و خانواده‌اش هم او را به همین‌نام صدا می‌زدند. اما او چندان هم به این موضوع واکنش نداشت و کار خودش را می‌کرد. تا اینکه چندماه پیش به پیشنهاد خانواده خواست وارد این بازی شود و عکسش را برای رسانه‌ها فرستاد و با واکنش‌های عجیب و غریب آنها مواجه شد. طوری که به ما می‌گوید حالا چند وقتی است که خودم هم قبول کرده‌ام که واقعا شبیه مسی هستم. به بهانه بازی ال کلاسیکو و گلزنی اسطوره تمام‌نشدنی بارسلونا درست یک روز بعد از بازی با این مسی ایرانی قرار گذاشتیم تا او را بیشتر بشناسیم. قراری که حسابی شگفت زده‌مان کرد که چطور دونفر بدون هیچ گریمی علاوه بر چهره حتی ژست و قد و قواره‌شان هم شبیه به هم باشد.

سایت عکس پیکی http://picki.ir

عکس های رضا پرستش

بیوگرافی رضا پرستش

رضا پرستش (متولد ۱۳۷۱) مشهور به «مسی ایران»، جوانی ایرانی است که به‌دلیل شباهت چهره‌اش به لیونل مسی فوتبالیست آرژانتینی معروف شده‌است. او ۲۵ ساله است و سر و صورتش را هم شبیه مسی اصلاح می‌کند، به‌طوری‌که توییتر یورو اسپرت بریتانیا مسی را با او اشتباه گرفت. پرستش در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ به‌دلیل ازدحام جمعیت پیرامونش در همدان، به کلانتری منتقل شد. او دانشجوی رشته شهرسازی است.

بدل ایرانی لیونل مسی

رضا پرستش , بیوگراف یرضا پرستش , اینستاگرام رضا پرستش

رضا پرستش , بدل لیونل مسی

عکس های رضا پرستش

همسر رضا پرستش

بیوگرافی رضا پرستش

عکس های رضا پرستش ، بدل ایرانی لیونل مسی

رضا پرستش به همراه سحر قریشی

عکس های رضا پرستش , بدل ایرانی لیونل مسی

رضا پرستش و ایکر کاسیاس

رضا پرستش در کنار ایکر کاسیاس

عکس دختران هوادار رضا پرستش

سایت عکس پیکی http://picki.ir

عکس های رضا پرستش ، بدل ایرانی لیونل مسی

صفحه اصلی

کلمات کلیدی: , , , , ,

نظرات

شما هم نظر خود را درمورد این پست به ما بگویید!